WSKAZÓWKI DLA BIEGACZY

1. Zapraszamy na 10. PKO Półmaraton Solidarności - 3 czerwca 2023 r. Po raz pierwszy wystartujemy ze Świdnika o godz. 18.00. 


2. Wydawanie pakietów startowych:


- od 24 maja do 1 czerwca 2023 r. (w dni robocze) w biurze zawodów w siedzibie NSZZ „Solidarność” w Lublinie, ul. Królewska 3, w godz. 9.00-17.00


- w dniach 2 i 3 czerwca 2023 r. (piątek-sobota) wydawanie pakietów startowych w biurze zawodów w Świdniku, Miejski Ośrodek Kultury-Kino Lot, al. Lotników Polskich 24, w godzinach:

2 czerwca w godz. 12:00-20:00,

3 czerwca w godz. 10:00-17:00.


3. Nieodebrane do dnia 3 czerwca 2023 r. pakiety startowe nie będą wydawane ani rozsyłane w terminie późniejszym. Na trasie ustawione zostaną punkty zraszania wodnego.


4. W przypadku zmiany terminu informacja o rozpoczęciu wydawania pakietów startowych zostanie podana na stronie internetowej i facebooku.


Ze względu na niepowtarzalny w Polsce przebieg trasy biegu, która łączy dwa miasta: Świdnik i Lublin, proponujemy biegaczom - oprócz tradycyjnej formy dojazdu bezpośrednio do strefy startu w Świdniku (parkingi zapewnione) - drugie dogodne rozwiązanie.


15 Możesz dojechać do nas w dniu biegu, każdym środkiem lokomocji. Przyjeżdżając autem pozostaw pojazd na parkingu przylegającym do strefy mety.


6. Złóż swój depozyt w biurze depozytowym na stadionie lekkoatletycznym, w strefie mety najpóźniej do godz. 16:45. Patrz zakładka depozyt.


7. O godz. 16:45 z parkingu przy stacji paliw ORLEN obok stadionu lekkoatletycznego odjadą  autobusy, które zawiozą Cię bezpośrednio do strefy startu w Świdniku. Integrujemy się.


8. Możesz wybrać drugą opcję dotarcia do strefy startu w Świdniku. Przyjedź do Świdnika do strefy startu. Pozostaw pojazd na parkingu. Oddaj swój depozyt w biurze depozytowym. Twój depozyt będzie przed Tobą w strefie mety. My transportem kołowym przewieziemy go dla Ciebie. Patrz zakładka depozyt.


9. Po zakończeniu biegu, odpoczynku i dekoracji zwycięzców przejdź na parking stacji paliw ORLEN obok strefy mety. Stamtąd ok. godz. 21:30 wyruszą autobusy, które zawiozą Cię do Świdnika w miejsce pozostawienia pojazdu w strefie startu.


10. Wybierz najbardziej dogodną dla siebie formę komunikacji.


11. Zawsze z myślą o Twojej wygodzie.         

Sponsorzy strategiczni
Sponsorzy wspierający
Partnerzy medialni
Organizatorzy
Partnerzy
Partnerzy techniczni