Dojazd i Parkingi

Ze względu na przebieg trasy biegu, która historycznie  łączy dwa miasta Polskiej Drogi do Wolności z lipca 1980 roku tj. Świdnik i Lublin, proponujemy biegaczom - oprócz tradycyjnej formy dojazdu bezpośrednio do strefy startu w Świdniku (parkingi bezpłatne zapewnione) – drugie alternatywne rozwiązanie.


1. Możesz dojechać do nas w dniu biegu, każdym środkiem lokomocji. Przyjeżdżając autem możesz pozostawić pojazd na parkingu płatnym bezpośrednio przylegającym do strefy mety lub poszukać w pobliżu alternatywnego rozwiązania np.: przy Arenie Lublin.


2. Złóż swój depozyt w biurze depozytowym na stadionie lekkoatletycznym, w strefie mety najpóźniej do godz. 7:45. Patrz zakładka depozyt.


3. O godz. 8:00 z parkingu przy stacji paliw ORLEN obok stadionu lekkoatletycznego odjadą  autobusy, które zawiozą Cię bezpośrednio do strefy startu w Świdniku.


4. Możesz wybrać drugą opcję dotarcia do strefy startu w Świdniku. Przyjedź do Świdnika do strefy startu. Pozostaw pojazd na parkingu. Depozyt mobilny w autokarze na parkingu przy ul. Szkolnej. Oddaj swój depozyt w biurze depozytowym. Twój depozyt będzie przed Tobą w strefie mety. My transportem kołowym przewieziemy go dla Ciebie. Patrz zakładka depozyt.


5. Po zakończeniu biegu, odpoczynku i dekoracji zwycięzców przejdź na parking stacji paliw ORLEN obok strefy mety. Stamtąd ok. godz. 12:30 wyruszą autobusy, które zawiozą Cię do Świdnika w miejsce pozostawienia pojazdu w strefie startu.


6. Wybierz najbardziej dogodną dla siebie formę komunikacji.


7. Zawsze z myślą o Twojej wygodzie.    

Sponsorzy strategiczni
Sponsorzy wspierający
Partnerzy medialni
Organizatorzy
Partnerzy
Partnerzy techniczni