31. Bieg Solidarności

31. Bieg Solidarności „Lubelski Lipiec 1980” odbędzie się w sobotę 1 czerwca 2024 roku w LublinieFormuła przedsięwzięcia Regionu Środkowo-Wschodniego NSZZ „Solidarność” i Fundacji „Ruchu Solidarności Rodzin” umożliwia udział w wydarzeniu każdego zawodnika, bez względu na wiek i jego stopień sprawności. REGULAMIN Naszym celem jest wspólne, aktywne spędzenie czasu i połączenie pamięci historycznej z aktywnością sportową. Bieg daje możliwość rywalizacji na dystansie 2,3 km zawodnikom od klasy 5 szkół podstawowych, po zawodników szkół ponadpodstawowych, studentów a także nauczycieli i rodziców.

 

 

 

1 czerwca br. rozegramy 3. Lubelski Bieg Rodziców i Nauczycieli. Zapraszamy do udziału w biegu także osoby z niepełnosprawnością, z zachowaniem zdolności do biegowej aktywności fizycznej w kategorii szkoły podstawowe i ponadpodstawowe.  

 

 

 

 

Dla najmłodszych adeptów biegania od 3-ciego roku życia po klasy 4 szkół podstawowych, przygotowaliśmy biegi na bieżni stadionu lekkoatletycznego. W tych grupach wiekowych wystartują także zawodnicy z niepełnosprawnością, z zachowaniem zdolności do biegowej aktywności fizycznej. 

 

 

 

 

1 czerwca spotkajmy się na stadionie lekkoatletycznym, czeka na was moc atrakcji i niespodzianek, nagrody dla zwycięzców i losowanie cennych nagród wśród wszystkich biegaczy. Rejestracja na bieg tylko drogą elektroniczną. Start w biegu z elektronicznym pomiarem czasu, z wykorzystaniem zwrotnych numerów startowych z chipem czasu.

 

 

 

Bądźcie z nami 1 czerwca 2024 w Lublinie. Lubelski Biegowy Dzień Dziecka z Solidarnością Specjalna strefa zabaw dla najmłodszych.. Startując i kibicując biegaczom tworzysz super społeczność dla której Bieg Solidarności to wyzwanie ale też dobra zabawa.  Hasłem 31. edycji biegu jest zawołanie: Lubelskie Pokolenie Wolności 1980 to ono utorowało drogę wolności Polaków, której początek miał miejsce w lipcu 1980 roku na Lubelszczyźnie.


Zachęcamy do kontaktu partnerów biznesowych. 1 czerwca na żywo, ale też za pośrednictwem portali internetowych organizatorów, możecie dotrzeć z reklamą do szerokiego grona odbiorców. Napisz do nas na: [email protected]  


Pierwszych 500 zapisanych uczestników którzy ukończą 31. Biegu Solidarności „Lubelski Lipiec 1980” otrzyma po biegu pamiątkową koszulkę. Zwycięzcy otrzymają wyjątkowy, specjalny medal  ukończenia biegu. Mamy limit kategorii startowych. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Sponsorzy strategiczni
Sponsorzy wspierający
Partnerzy medialni
Organizatorzy
Partnerzy
Partnerzy techniczni