6. PKO Półmaraton Solidarności to czerwcowy bieg z wyjątkową trasą

Dla podkreślenia dokonań odważnych ludzi Lubelskiego Lipca 1980 roku przygotowaliśmy ciekawą trasę. Bieg łączy dwa WIELKIE miasta Świdnik i Lublin! Miasta te odegrały kluczową rolę w drodze do odzyskania Niepodległości. Warto już dziś zaplanować start w naszej imprezie, która odbędzie się 2 czerwca 2018 roku. Do końca stycznia możecie skorzystać z niższej opłaty startowej wynoszącej tylko 50zł. Organizatorami są Region Środkowo-Wschodni NSZZ „Solidarność” i Fundacja „Ruchu Solidarności Rodzin”.

Nie warto odkładać decyzji o zapisie na ostatnią chwilę. Organizator w bieżącej edycji wprowadził limit 1000 zawodników. 5. PKO Półmaraton Solidarności w 2017 r. został uznany przez biegaczy za najlepiej zorganizowaną imprezę biegową w Polsce Środkowo-Wschodniej. Od tej chwili jesteśmy w elicie biegów pod marką PKO. Meta biegu zorganizowana w największej hali Targów Lublin S.A. Tam czekać będzie na was wiele atrakcji.

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie zawodników. Stawiamy na wasze bezpieczeństwo i zdrową rywalizację na trudnej trasie. Jej wyjątkowość polega na dużej  ilości łagodnych ale długich podbiegów. PKO Półmaraton Solidarności to nie tylko sportowe emocje, walka ze swoimi słabościami i ustanawianie nowych rekordów życiowych. To także wyjątkowa trasa biegu, dzięki której można poznać wiele ciekawych, ważnych dla mieszkańców i symbolicznych miejsc Świdnika i Lublina. Z myślą o uczestnikach półmaratonu, zamierzamy zrobić wszystko abyście zostali w Lublinie i Świdniku jak najdłużej. Okazją do tego będzie Noc kultury http://nockultury.pl, która rozpocznie się 2 czerwca wieczorem po biegu.  Dzięki temu kulturalnemu wydarzeniu każdy biegacz i osoby, które przybędą z nim do Lublina aby mu kibicować, będą mogły poznać nasze miasto! Ten rzadki jednodniowy pakiet sport i kultura zapewni wam liczne niezapomniane atrakcje. Nie zwlekaj zapisz się na bieg w Lublinie.

Sponsorzy strategiczni
Partnerzy wspierający
Parnerzy medialni
Organizatorzy